Logowanie | Rejestracja

Bluzy Red Lizard pochodzą od producenta z Wielkiej Brytanii, a ich zdecydowanym atutem jest wysoka zawartość bawełny. Bluzy mają nowoczesny krój oraz szeroki, wygodny kaptur. Wnętrze bluzy jest pokryte przyjemnym w dotyku meszkiem.

Specjalny otwór w wewnętrznej kieszeni oraz ukryta pętelka w górnej części bluzy umożliwiają łatwe i wygodne przeprowadzenie przewodu od słuchawek.

Nadruki na bluzach Red Lizard są wykonywane techniką sitodruku z wykorzystaniem farb wodnych i wywabowych. Podczas druku farba wnika we włókna materiału, a nie pozostaje na jego powierzchni, dzięki czemu nadruk jest trwały i miękki w dotyku, nie ma „plastikowego” wyglądu, nie pęka, nie kruszy się i jest odporny na wielokrotne pranie. Żadna inna technika druku na tekstyliach nie zapewnia tak doskonałego efektu końcowego.

W ofercie naszego sklepu znajdują się także bluzy marki Threadless, największej na świecie firmy tworzącej odzież z autorskimi wzorami grafików z całego świata. Wiele wzorów Threadless zyskało miano klasyków i nieprzerwanie od lat plasuje się na czołowych miejscach w zestawieniach najbardziej kreatywnych i pożądanych grafik jakie kiedykolwiek trafiły na koszulki lub bluzy.