Logowanie | Rejestracja

Wzory na koszulkach Red Lizard są oryginalnymi projektami tworzonymi przez współpracujących z nami artystów grafików. Kupując nasz t-shirt masz gwarancję, że otrzymujesz produkt unikatowy, zupełnie inny niż typowa odzież masowo serwowana przez duże sieci. Jeśli jesteś osobą, która lubi pozytywnie wyróżniać się z tłumu, koszulki Red Lizard są właśnie dla Ciebie! 

Nasze t-shirty powstają na bazie produktów pochodzących od dwóch wiodących firm odzieżowych: brytyjskiej firmy Continental Clothing oraz amerykańskiej firmy American Apparel. Ich wyroby to najwyższa światowa klasa – doskonała jakość bawełny, żywe i soczyste kolory, nowoczesny krój i staranne wykonanie.

Nadruki na koszulkach Red Lizard są wykonywane nowoczesną techniką druku cyfrowego lub techniką sitodruku z wykorzystaniem farb wodnych i wywabowych. Podczas druku farbami wodnymi i wywabowymi, farba wnika we włókna materiału, a nie pozostaje na jego powierzchni, dzięki czemu nadruk jest trwały i miękki w dotyku, nie ma „plastikowego” wyglądu, nie pęka, nie kruszy się, jest odporny na wielokrotne pranie i można go prasować. W przypadku druku cyfrowego, powierzchnnia nadruku jest nieco bardziej wyczuwalna w dotyku, ale jednocześnie możliwe jest uzyskanie doskonałego odwzorowania kolorów i detali w nawet najbardziej wymagających grafikach.

Informacje o zastosowanej technice druku znajdują się w opisie każdego produktu. Niezależnie jednak od wykorzystanej technologii, nasze produkty zawsze powstają z dbałością o detale i przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się także t-shirty marki Threadless, największej na świecie firmy tworzącej odzież z autorskimi wzorami grafików z całego świata. Wiele wzorów Threadless zyskało miano klasyków i nieprzerwanie od lat plasuje się na czołowych miejscach w zestawieniach najbardziej kreatywnych i pożądanych grafik jakie kiedykolwiek trafiły na koszulki lub bluzy.

T-shirty Threadless zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby tej marki. Są wykonane z bawełny o wysokiej jakości i charakteryzują się nowoczesnym krojem – mają lekko dopasowany fason podkreślający sylwetkę.