Logowanie | Rejestracja

Pokaż się w koszulce RL

 

Pochwal się swoją koszulką! Prześlij nam swoje zdjęcie w koszulce zakupionej w sklepie Red Lizard. W nagrodę otrzymasz od nas jednorazowy rabat w wysokości aż 20% na zakupy w naszym sklepie, a Twoje zdjęcie umieścimy w honorowej galerii dumnych użytkowników Red Lizard.

Jak to działa? To proste!

 1. Kupujesz koszulkę w naszym sklepie
 2. Zakładasz koszulkę i robisz sobie zdjęcie
 3. Wysyłasz do nas zdjęcie emailem na adres kliknij
 4. W treści wiadomości musisz koniecznie podać numer zamówienia, na podstawie którego koszulka została zakupiona (jeśli nie wiesz gdzie znaleźć ten numer, przeczytaj informację poniżej)
 5. My odsyłamy Ci kod uprawniający do zakupu dowolnych produktów w naszym sklepie z rabatem 20%

Zdjęcie możesz wykonać aparatem, telefonem, kamerą, itp. według własnego uznania – jakość nie musi być idealna, najważniejsze abyśmy mogli na zdjęciu rozpoznać koszulkę i zobaczyć naszego zadowolonego klienta.

Numer zamówienia znajdziesz w wiadomości, którą przesłaliśmy jako potwierdzenie zamówienia koszulki lub - jeśli posiadasz konto w sklepie RL - w historii zrealizowanych zamówień dostępnej po zalogowaniu się do konta (po zalogowaniu do konta kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu ekranu). Jeśli nadal nie uda Ci się znaleźć numeru zamówienia, daj nam o tym znać - pomożemy Ci go znaleźć.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Przesyłając zdjęcie potwierdzasz zapoznanie się z poniższym Regulaminem promocji i zaakceptowanie go.

 

Regulamin promocji:

 1. Definicje:

a) Sklep: sklep internetowy Red Lizard działający pod adresem www.redlizard.pl.

b) Klient: osoba pełnoletnia, która dokonała zakupu dowolnego z produktów w Sklepie.

c) Kod Rabatowy: przyznawany przez Sklep kod numeryczny, który po wpisaniu w wyznaczone pole na stronie finalizacji zamówienia (strona Koszyk) powoduje zmniejszenie ceny brutto produktu o 20%. Kod nie powoduje zmniejszenia kosztów dostawy produktu.

d) Zdjęcie: fotografia w postaci pliku elektronicznego w formacie jpeg o rozmiarach nie mniejszych niż 300 x 272 piksele, prezentująca Klienta ubranego w koszulkę zakupioną w Sklepie. Dodatkowe warunki dotyczące treści Zdjęcia zostały określone w punktach 10-16 niniejszego regulaminu.

 1. Promocja jest dostępna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
 2. Zakup produktu w Sklepie uprawnia Klienta do przesłania Zdjęcia i do otrzymania w zamian jednorazowego Kodu Rabatowego na zakup dowolnych produktów z oferty Sklepu.
 3. Zdjęcie należy przesłać na adres kliknij w terminie nie późniejszym niż 90 dni od daty zakupu produktu zaprezentowanego na Zdjęciu.
 4. W celu potwierdzenia, iż koszulka prezentowana na Zdjęciu została zakupiona przez Klienta w Sklepie, we wiadomości do której zostało załączone Zdjęcie należy podać numer zamówienia, na podstawie którego koszulka została zakupiona. Numer zamówienia jest podawany w wiadomości email przesyłanej jako Potwierdzenie złożenia zamówienia.
 5. Klient może odstąpić swój Kod Rabatowy dowolnej osobie.
 6. Kod Rabatowy jest ważny przez okres 60 dni. Po tym okresie wygasa i wykorzystanie rabatu jest niemożliwe.
 7. Przesłanie Zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na stronach Sklepu oraz na stronie Red Lizard (fanpage) w serwisie Facebook.
 8. Zdjęcie będzie publikowane na stronach Sklepu wyłącznie w specjalnie wydzielonej części przeznaczonej na galerię klientów Red Lizard.
 9. Zdjęcie nie będzie edytowane przez Sklep bez zgody Klienta, za wyjątkiem ewentualnej zmiany rozmiarów lub proporcji Zdjęcia w celu zapewnienia szybszego ładowania strony zawierającej galerię zdjęć Klientów.
 10. Zdjęcie nie może prezentować tylko samego produktu, tj. Zdjęcie musi prezentować Klienta ubranego w koszulkę zakupioną w sklepie Red Lizard.
 11. Twarz Klienta i koszulka muszą stanowić ok. 3/4 powierzchni zdjęcia.
 12. Koszulka przedstawiona na Zdjęciu musi być widoczna i rozpoznawalna.
 13. Przesłanie do nas Zdjęcia jest równoznaczne z oświadczeniem, iż Zdjęcie nie narusza niczyich praw autorskich ani praw do wizerunku osób trzecich.
 14. Zdjęcie nie może w sposób wyraźny promować produktów konkurencyjnych wobec marek dostępnych w sklepie Red Lizard.
 15. Zdjęcie nie może zawierać treści sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, naruszać praw osób trzecich, ani też nie może przedstawiać sytuacji, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt.   
 16. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyznania Kodu Rabatowego i publikacji Zdjęcia w przypadku naruszenia zasad określonych w niniejszym Regulaminie.
 17. Na pisemne życzenie Klienta zdjęcie może zostać usunięte z galerii na stronach Sklepu jednak nie wcześniej niż po upływie 90 dni kalendarzowych od daty przesłania Zdjęcia przez Klienta.
 18. Po otrzymaniu Zdjęcia i przyznaniu Kodu Rabatowego, ostateczna decyzja o publikacji Zdjęcia na stronach Sklepu lub usunięciu Zdjęcia ze Sklepu przed upływem terminu, o którym mowa w punkcie 18 należy wyłącznie do administratorów Sklepu.
 19. Promocja obowiązuje do odwołania.